sobota 24. ledna 2009

Lepší holub v hrsti...

"A jak vám to jde, po novým roce?" slyšíte, jak se ptá chlap z velkýho auta číšníka přes nápoje, řemeslník recepční ve firmě, kam přijel opravit ucpaný záchod, cestující taxikáře, jemuž se právě nasoukal na sedadlo spolujezdce.

Všichni mluví o krizi. Zatím je to dobré, říkal jsem si pořád. Pokud se o krizi mluví, je to dobré. Horší, když už není, co k tomu říct.
...

Ale včera si MFD pustila titulek na špacír, že jsme na tom moc moc špatně, a tak jsem po delší době neodolal a investoval do tisku, i když zrovna nesuším zvlhlou obuv.

Je to prý v Čechách skoro tak špatné jako ve Španělsku nebo Dánsku. A blbé na tom je, že mají na mysli právě jen průmysl. Znepokojení nevydrží dlouho, když máte za chvíli obědvat, a tak to pouštím z hlavy.
...

Jenže, jenže, jenže...Tahle krize bude asi samec. Alespoň podle toho, že to je snad poprvé, co na něco takového reagujou už i sprejeři...

Lip.

3 komentáře:

 1. ...než kolektor na střeše? Kdo by dneska investoval do úsporných technologií, když nebude co do huby...

  OdpovědětVymazat
 2. hehe, jakej kolektor?

  OdpovědětVymazat
 3. No přeci tajemná černá deska!!!

  http://bydleni.idnes.cz/slunecni-kolektory-tajemne-cerne-desky-usetri-tisice-pfd-/rodinne_domy.asp?c=A070422_185416_rodinne_domy_pet

  OdpovědětVymazat