Na vlastní < Oko3 >
Na začátku roku si se mnou začala podivná entita jménem Bohemia Energy. Napsal jsem o tom jednou, dvakrát, třikrát. Pak jsem jim i zavolal. Nakonec to se mnou skončili.

Ukazuje se, ale, že jsem nebyl jediný, koho se pokusili přesvědčit ke spolupráci způsoby pohybujícími se kvantově nevyzpytatelně mezi sugescí, ekvilibristikou a zločinem. Takové to v Česku oblíbené teritorium pro etický business.

Ukázalo se dokonce, že nejen že jsem nebyl jediný, ale že lidí, kterým se to stalo také, bylo hodně a mají potřebu se o to podělit. Začali psát pod příspěvky komentáře -  věc na tomhle blogu jinak téměř neviděná:).

Komentářů je hodně, tak pro to celé téma vytvářím zvláštní stránku. Namigruju sem všechny příspěvky k BEE (Bohemia Energy Entity - fakt se tak jmenujou, no). OK?

Lip

BOHEMIA ENERGY POPRVÉ

BOHEMIA ENERGY PODRUHÉ

BOHEMIA ENERGY POTŘETÍ (BOHATÉ NA KOMENTÁŘE!!!)

BOHEMIA ENERGY POČTVRTÉ

BOHEMIA ENERGY POPÁTÉ
.......


Přidáno 25. ledna 2011


Dámy a pánové, vzhledem k neutuchajícímu proudu komentářů na téma BEE, které - musím říct - nepřestávají udivovat, přikládám inspirativní film z Belgie. Třeba by se něco podobného líbilo i pánům a dámám z BEE:))Třeba bychom jim mohli jít něco prodat:))

1 komentář:

  1. Tak u nás právě byli zástupci z CENTROPOLU. Jednání také nebylo příliš košér: sdělili v 19.00 mezi dveřmi, že jsou z energetiky :-), že se jedná o CENTROPOL jsem se dozvěděla až na vyžádání nějakého průkazu, vizitku u sebe neměli. Byli vykázání (o dveře dále :-))) Julie
    PS: obdiv k tak klidnému tonu hlasu při vyřizovani s BEEEEE, zřejmě trenink z moderovani :-))...

    OdpovědětVymazat