sobota 22. května 2010

Měkké na patře, s hezkou délkouPoutníci byli minulý týden opět v "terénu". S ohledem na poměrně malou účast jsme nakonec opustili myšlenku jít na půlkrávu do argentinské restaurace a namířili jsme do  španělského "tapas baru".


Místo spíš na kalení než na jídlo, vezmete li v úvahu, jaký tam byl šrumec a že obsluha evidentně nestíhala, ale i tak bylo jídlo docela dobré. Protože nebylo pondělí ani středa (kdy by nám udělali paelu "bez přemlouvání"), skončili jsme nakonec všichni stereotypně u vepřové panenky, nicméně na různý způsob. Bez zklamání a více méně dost spokojení.A protože to byla - co do obsazení i témat - tentokrát víc dámská jízda, vybíralo se i víno "dámskou volenkou":

"Nevím, Sklepmistra tady nevidím, tak si dáme si Conde de Comes," prohlásila trochu nekompromisně a trochu pobaveně L. Teprve studium nápojového udělal jasno v tom, čím Conde tak zaujal:))Takže příště snad ta Argentína. Ryba Bruselská navrhuje spojit příjemné s bohulibým a po večeři vyrazit na Muzejní noc. Bude to snad na den přesně měsíc po posledním Putování, tak se za to přimlouvám.

Poutníče, který chceš, přidej se.
...

Lip
Sdílet

Žádné komentáře:

Okomentovat